Често задавани въпроси
Сглобаемите къщи могат да се сглобяват с разрешение за поставяне(чл. 56 от ЗУТ) или разрешение за строеж. И при двата случая документа се издава от главният архитект на общината по местонахождението на имота.
Нужно е геодезическо заснемане, скица - виза на имота, както и изходни данни от енергоразпределително дружество и ВиК, геодезическо заснемане.
Да, възможна е направата по личен проект. Свържете се с нас на имейл: homecomfor88dm@gmail.com. На този имейл може да изпратите проектите си.
Не бива да се забравя, че сглобяемите къщи се появиха като земетръсни къщи. Поради факта, че е много по-лек от стоманобетонна сграда и монтираните части са комбинирани със стоманени винтове, и се разтяга при земетресение, но не се срутва.
Може да се строи само върху едноетажни стоманобетонни сгради. Сградата отдолу трябва да има солиден и равен таван.
Може да се изработи като едноетажна или двуетажна.
Дебелината на външната стена, която използваме в сглобяемите къщи е 10см. Стиропорът с плътност 16 dansti между стенните панели и каменната вата, използвана за изолация на покрива, осигуряват много повече топло и звукоизолация от нормална стоманобетонна сграда.
Лицензът е по инициатива на Общината, която е включена в района, в който ще бъде установена къщата. Архитектурен план, Електрически план, Механичен план и земно проучване принадлежат на клиента за получаване на лиценз. Лицензът и всички други законови разрешения са отговорност на нашия клиент.